KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003264
nr 1700 3264
Daniel Ihly
(1854-1910), Schweiz
Oljemålning, Stuginteriör med figurer. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Kondition: ramskador
Daniel Ihly, bildkonstnär född 1854, död 1910.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:36:25
12/5 18:55:37